Porównanie systemów rezerwacji

Czym różni się system Skaleo od systemu dedykowanego, czyli robionego na zamówienie? Porównanie systemów rezerwacji pomoże Ci poznać główne różnice wśród opcji zautomatyzowania procesu rezerwacji.

1. Cena

Cena systemów to pierwsza różnica, o jakiej należy wspomnieć, ze względu na to, że systemy robione na zamówienie są zdecydowanie droższe. System Skaleo to koszt 59 zł miesięcznie, plus 1,8% od każdej transakcji. Systemy dedykowane są zrobione indywidualnie pod klienta, stąd ich koszt to najczęściej od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych.

2. Uniwersalność

System rezerwacji na zamówienie jest stworzony indywidualnie dla firmy, w związku z tym można go spersonalizować. W konsekwencji firma może być pewna, że posiada system, spełniający indywidualne potrzeby, System Skaleo wygląda tak samo dla wszystkich użytkowników, a dodatkowo cechuje go uniwersalność i prostota w użytkowaniu.

3. Czas wdrożenia

Od momentu decyzji o wdrożeniu systemu w swojej firmy do momentu sprzedaży przez system Skaleo mija zazwyczaj kilka dni – jest to czas potrzebny na połączenie z bramką płatności, uzupełnienie danych firmy potrzebnych do automatyzacji umowy czy też zintegrowanie systemu ze stroną internetową. System dedykowany tworzy się całkowicie od podstaw. Oprócz samego programowania oznacza to również żmudny i długi proces testów i kolejnych poprawek. Często, mimo początkowych zapewnień firm IT, całość procesu trwa dłużej niż rok.

4. Support

Support Skaleo to grupa pomocnych specjalistów znających system od podszewki. Żadne pytania i problemy nie są im straszne. W przypadku systemów dedykowanych za support odpowiada producent oprogramowania, który już myślami i czynami jest często przy nowym projekcie.

5. Który system wybrać?

Na zakończenie: jeżeli zastanawiasz się nad wyborem systemu rezerwacji do Twojego biura podróży, warto pamiętać, że systemy dedykowane są przeznaczone dla dużych biur podróży, które operują dużym budżetem i mają rozbudowane potrzeby. Wszystkie inne biura skorzystają z systemu Skaleo.

tel: (+48) 572 195 794

email: biuro@skaleo.pl

ul. Rybałtów 12 /40
02-886 Warszawa

NIP: 9512501715