O Nas

Zacznijmy od początku.

Jeszcze kilka lat temu większość biur podróży przyjmowała klientów 
w siedzibach stacjonarnych.

Na miejscu odbywała się sprzedaż, podpisanie umowy
i płatność zaliczki. W dobie cyfryzacji coraz większa liczba klientów oczekiwała jednak udostępnienia opcji rezerwacji wyjazdu online, a na rynku nie istniało narzędzie pozwalające zrobić to w szybki, komfortowy dla klienta i biura sposób.

Dostrzegliśmy tę lukę i zdecydowaliśmy się stworzyć pierwsze wersje systemu całkowicie automatyzującego proces rezerwacji.

Na początku oprogramowanie działało w jednym z biur podróży specjalizujących się w sportach wodnych. Następnie z systemu zaczęli korzystać kolejni organizatorzy.

Po analizie pierwszych statystyk okazało się, że przy prowadzeniu biura podróży potrzeba korzystania ze Skaleo jest olbrzymia –

66% rezerwacji online odbywało się
poza standardowymi „stacjonarnymi”
godzinami pracy biura.

Po drodze pojawił się największy kryzys w historii polskiej turystyki: covid.
W pierwszych miesiącach biura stacjonarne zostały zamknięte. W kolejnych organizatorzy podjęli pierwsze próby sprzedaży wycieczek online. O ile proces rezerwacji w momencie wizyty klienta w placówce od początku do końca trwał około 30 minut, o tyle ten sam proces przeprowadzany zdalnie przeciągał się do kilku dni (wysłanie umowy, czekanie na przelew, podpisanie umowy i odesłanie jej przez klienta itp).

System Skaleo zautomatyzował te czynności.

Kto stoi za marką „Skaleo”?

Na pokładzie mamy niezwykle utalentowanych programistów, którzy dbają o stały rozwój oprogramowania. Dział supportu pomaga użytkownikom płynnie wejść w świat sprzedaży online i sprawnie odpowiada na wszystkie pytania. Dział sprzedaży zaprasza coraz większą liczbę biur do wnętrza systemu i wspólnie z organizatorami zastanawia się, na ile system pomoże w codziennej pracy.

Nie ma tygodnia w roku, w którym kolejne firmy nie zaczęły korzystać ze Skaleo.

Oszczędzają dzięki temu czas, budują przewagę konkurencyjną
i… ułatwiają życie swoim klientom. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak Skaleo może usprawnić pracę w Twoim biurze, zapisz się na bezpłatne DEMO:

tel: (+48) 572 195 794

email: biuro@skaleo.pl

ul. Rybałtów 12 /40
02-886 Warszawa

NIP: 9512501715