System rezerwacji: dlaczego warto się na to zdecydować?

System rezerwacji to stosunkowo nowe rozwiązanie, które jednak okazało się znaczącą pomocą dla biur podróży. Oczywiście z posiadaniem systemu w swojej firmie wiążą się dodatkowe koszty. Czy warto zatem wydać pieniądze na tego typu udogodnienie? Czy opłaca się inwestować w taki system i jakie udogodnienia się z tym wiążą?

System rezerwacji: jakie problemy rozwiązuje?

Systemy rezerwacji są odpowiedzią na szereg problemów, z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Są to takie kwestie jak: konieczność osobistego kontaktu z licznymi klientami, 

  • ręczne wysyłanie maili i SMS,
  • ręczne wypełnianie umowy i konieczność jej wysyłki,
  • obliczanie składek TFG,
  • pilnowanie terminów zapłaty przez klientów,

I wiele, wiele innych.

Koszty systemu rezerwacji

Utrzymanie systemu rezerwacji Skaleo to koszt 59 zł miesięcznie, plus 1,8 proc. pobierane od każdej transakcji. Ta cena obejmuje wszystkie funkcjonalności systemu. Dodatkowo umowę można rozwiązać w dowolnym momencie.

System rezerwacji: dlaczego warto?

Wdrożenie systemu rezerwacji pod okiem specjalistów Skaleo zajmuje niewiele czasu. Po podpisaniu umowy można cieszyć się pełną automatyzacją większości działań związanych z rezerwacjami. Są to między innymi błyskawiczne rezerwowanie wybranych wycieczek, łatwe podpisywanie umów, płatność przez bramkę płatności, a także kupowanie ubezpieczeń turystycznych i od rezygnacji. Na zakończenie – jeżeli zainteresowała Cię współpraca z nami, koniecznie wypełnij poniższy formularz:)

tel: (+48) 572 195 794

email: biuro@skaleo.pl

ul. Rybałtów 12 /40
02-886 Warszawa

NIP: 9512501715