Sprzedaż ubezpieczeń przez system rezerwacji

System Skaleo.pl oferuje nową funkcjonalność – sprzedaż ubezpieczeń. Jaki sens ma kupowanie ubezpieczenia turystycznego przez system rezerwacji? Jakie możliwości daje taka forma zakupu?

Sprzedaż ubezpieczeń: na czym to polega?

Niedawno system Skaleo rozpoczął współpracę z firmą Allianz. Dzięki temu użytkownik, który zapisuje się na wyjazd może również jednym kliknięciem zdecydować się na zakup ubezpieczenia od rezygnacji i turystycznego. Co za tym idzie nie musi spędzać czasu na wyszukiwaniu odpowiedniej polisy. To udogodnienie jest wygodne nie tylko dla klientów, ale również dla organizatora, ponieważ wzbogaca on swoją ofertę. W rezultacie zarabia on także dodatkowo na sprzedaży polisy.

Sprzedaż ubezpieczeń od rezygnacji

Ubezpieczenie od rezygnacji jest w obecnych czasach priorytetem. Pozwala na bezkosztowe odwołanie wyjazdu w razie zachorowania na koronawirusa. Przy stale zmieniających się zasadach podróżowania za granicę i ciągłym ryzyku otrzymania pozytywnego wyniku testu, zakup ubezpieczenia od rezygnacji wydaje się koniecznością.

Ubezpieczenie turystyczne

Na temat ubezpieczenia turystycznego (w tym także i ubezpieczenia sportowego) nie trzeba się rozpisywać. Każdy podróżujący wie, że niebezpiecznie jest wybrać się na wyjazd bez wykupionej polisy, jeżeli planuje uprawiać sporty wysokiego ryzyka. Kupując wycieczkę przez system klient ma możliwość wyboru dodatkowej polisy. Tak jak w przypadku innych funkcjonalności Skaleo i tutaj biuro może wcześniej zaplanować, jakie ubezpieczenia chce umieścić w ofercie swojego wyjazdu.

Sprzedaż ubezpieczeń - warto wiedzieć:

Biura turystyczne, które zdecydowały się połączyć sprzedaż wycieczek ze sprzedażą ubezpieczeń od rezygnacji mają także szansę na dodatkowy zarobek. Taką możliwość wprowadził dla swoich klientów również System Skaleo, który od niedawna oferuje możliwość podpisania umowy z firmą Allianz.

tel: (+48) 572 195 794

email: biuro@skaleo.pl

ul. Rybałtów 12 /40
02-886 Warszawa

NIP: 9512501715