Dlaczego warto rezerwować wycieczki przez system rezerwacji?​

Biura posiadające sprawny system rezerwacji to udogodnienie nie tylko dla organizatorów – skorzystają na tym przede wszystkim klienci. Wygodny, intuicyjny interfejs, zautomatyzowana płatność i wysyłka umów to tylko niektóre z zalet, jakie oferują podobne systemy. Dlaczego warto kupować wycieczki przez system rezerwacji?

System rezerwacji - na czym to polega?

System rezerwacji pozwala na zautomatyzowanie wszystkich procesów rezerwacji, od zakupu wycieczki, przez płatności, aż po podpisywanie dokumentów. Ta opcja jest powszechnie dostępna w dużych, znanych biurach podróży, ponieważ przy tak dużej ilości osób nie sposób zaopiekować się osobno każdą transakcją. Niedawno trend ten dotarł również do małych i średnich biur, które w rezultacie dzięki zautomatyzowaniu sprzedaży mogą skupić się w pełni na rozwoju firmy i na klientach. O systemie Skaleo możesz przeczytać tutaj.

Udogodnienia w systemach rezerwacyjnych

Rezerwacja wakacji w biurze, które nie posiada systemu trwa zazwyczaj kilka dni. Rozmowy telefoniczne, drukowanie i skanowanie umów, ręczne wysyłanie przelewu i czekanie na potwierdzenie… To wszystko zajmuje długie godziny. Jakie udogodnienia oferuje firma, dysponująca systemem rezerwacji? W przeciwieństwie do klasycznego, ręcznego rezerwowania wycieczki tutaj najważniejszą zaletą jest oszczędność czasu.

  • Przede wszystkim system rezerwacji to szybkie i wygodne zapisy – jedyne, co musisz zrobić to kliknąć przycisk zapisu, a następnie wypełnić istotne dane.
  • Brak papierowych umów.
  • Płatność przez bramkę internetową – nie musisz przepisywać numeru konta, a więc nie ma możliwości pomyłki przy przelewie.
  • Bramka płatności to również brak kilkudniowego czekania na potwierdzenie dokonania przelewu.
  • Możesz kupić ubezpieczenie turystyczne i sportowe razem z zakupem wycieczki.

Na systemach rezerwacji skorzystacie przede wszystkim Wy – klienci biur podróży. Chodzi na przykład o osoby prywatne, kupujące sobie miejsce na obozie sportowym, rodziców, zapisujących dziecko na kolonie wakacyjne, albo studenta, który chce się zarejestrować na wymarzony kurs językowy. W każdym przypadku jest to oszczędność czasu i znaczne udogodnienie. Podsumowując: jeżeli wiec drogi Czytelniku zapisujesz się na swój ulubiony wyjazd szukając drukarki i błagając o brak błędu w przepisywaniu numeru konta do wpłaty to wyślij linka z tym tekstem do biura – kolejny wyjazd zarezerwujesz błyskawicznie dzięki systemowi Skaleo 🙂

tel: (+48) 572 195 794

email: biuro@skaleo.pl

ul. Rybałtów 12 /40
02-886 Warszawa

NIP: 9512501715