7 funkcjonalności w systemie do rezerwacji dla biur podróży, które ułatwią życie Tobie i klientom

System rezerwacji to znaczne ułatwienie pracy biur podróży. Funkcjonalności w takim systemie umożliwiają oszczędność czasu i pieniędzy, a także przejrzyste i intuicyjne załatwianie formalności z klientami. Jakie funkcjonalności oferuje system Skaleo? Jak mogą ułatwić życie Tobie i klientom?

1. Automatyzacja procesu rezerwacji

System Skaleo automatyzuje wszystkie etapy procesu rezerwacji, co znacznie ułatwia pracę biura podróży. Przeprowadza klienta przez rezerwację, podpisywanie umowy, płatność online, a nawet zakup ubezpieczeń. Jest dedykowany dla mniejszych organizatorów turystyki i biur podróży.

2. Automatyczna wysyłka e-maili w systemie

System oferuje automatyczną wysyłkę e-mail, która usprawnia kontakt między klientami a organizatorem. Ta popularna i przystępna forma komunikacji sprawdza się podczas wymiany informacji i ważnych plików, umożliwia również jednorazowy kontakt z większą grupą osób.

3. Automatyczna wysyłka SMS

Wysyłka SMS to znaczne ułatwienie w kwestii organizacji wyjazdu, a także wygodna baza kontaktów. System współpracuje z bramką SMS, która umożliwia wysyłanie szybkich wiadomości do wybranej grupy osób. Usprawnia to pracę organizatora i pilota, pozwalając na sprawną organizację i wygodne wysyłanie ważniejszych powiadomień do uczestników wyjazdu. Wysyłka może być także zaplanowana w czasie. SMS to również gwarancja odczytania wiadomości, czego nie można zawsze oczekiwać po wiadomościach e-mailowych.

4. Zautomatyzowany proces płatności

Płatności online pozwalają na szybką, łatwą i bezproblemową transakcję bezgotówkową, co sprawdzi się przede wszystkim w momencie kupowania wyjazdu przez klienta biura podróży. Eliminuje to ryzyko pomyłek przy przepisywaniu numeru konta i czekanie na potwierdzenie przelewu. Automatyczna zmiana statusów płatności, a także dostępne raporty transakcji to ogromne ułatwienie dla pracowników biura podróży.

5. Sprzedaż dodatkowych ubezpieczeń w procesie rezerwacji w systemie

W systemie istnieje również możliwość uruchomienia sprzedaży ubezpieczeń. Podczas procesu rezerwacji uczestnik może wykupić ubezpieczenie od rezygnacji lub – dodatkowo – turystyczne (tzw. fakultatywne).

6. Pomocny i wykwalifikowany personel

W systemie istnieje również możliwość uruchomienia sprzedaży ubezpieczeń. Podczas procesu rezerwacji uczestnik może wykupić ubezpieczenie od rezygnacji lub – dodatkowo – turystyczne (tzw. fakultatywne).

7. Automatyczne generowanie umów w systemie

Jedną z bardziej pomocnych funkcjonalności dostępnych w systemie Skaleo jest automatyczne generowanie umów. To ogromna ulga dla pracowników biura, którzy nie muszą zajmować się żmudną papierologią, ale także znaczne ułatwienie dla klientów. Dzięki tej funkcjonalności proces rezerwacji trwa krótko, jest prosty i intuicyjny.

tel: (+48) 572 195 794

email: biuro@skaleo.pl

ul. Rybałtów 12 /40
02-886 Warszawa

NIP: 9512501715